Na dobre i na złe | odc. 268: Wspólna historia

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafia 15-letnia Karina; jest w ciąży. Okazuje się, że Korzycki przeszedł zawał i powinien być leczony w szpitalu. Burscy wygrywają proces z Hartmannową. Tomek nadużywa alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala 15-letnią Karinę, która zemdlała podczas egzaminu. Po badaniach okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Matce nastolatki trudno uwierzyć, że jej ambitna i najlepiej ucząca się w klasie córka mogła popełnić taki sam błąd jak ona w przeszłości. Mariolka prosi Pawicę, aby dowiedział się czegoś na temat choroby jej męża. Okazuje się, że Henryk przeszedł zawał i powinien być leczony w szpitalu. Adwokatowi Korzyckiego udaje się zdobyć pozwolenie na widzenie dla Mariolki. Kiedy Korzycki prosi żonę o wybaczenie, ona wychodzi bez słowa. Burscy wygrywają proces przeciwko Hartmannowej. Powodów do zmartwień dostarcza im jednak Tomek, który zaczyna zaniedbywać studia i nadużywać alkoholu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...