Na dobre i na złe | odc. 266: Ekshibicjonista

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariolka spotyka dziewczynę, która uciekając przed ekshibicjonistą uszkodziła kolano. Matka Henryka chce, by Mariolka sprzedała klinikę. Starzyński zdobywa dowody przeciw Hartmannowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Mariolka znajduje w parku przerażoną dziewczynę, która uciekając przed ekshibicjonistą doznała urazu kolana. Mejer próbuje udzielić jej pomocy, ale nieufna Ola nie pozwala się dotknąć. Dopiero Lena opatruje jej nogę. Tymczasem do szpitala trafia pobity mężczyzna. Ola rozpoznaje w nim ekshibicjonistę. Mariolka informuje o wszystkim policję. Matka Korzyckiego próbuje przekonać Mariolkę, aby sprzedała klinikę i pieniądze przeznaczyła na kaucję za Henryka. Patrycji trudno pogodzić się z faktem, że jej szefowa w ogóle rozważa takie rozwiązanie. Latoszek proponuje Lenie etat na oddziale internistycznym. Ta jednak postanawia zostać chirurgiem. Młoda lekarka radzi się Zosi w sprawie swojej specjalizacji. Profesor Starzyński znajduje nowe dowody w sprawie Hartmannowej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...