Glina 2 (24/25)

serial kryminalny Polska 2008  od 16 lat

W skrócie

Gajewski nie może pogodzić się z myślą, że Julia zdecydowała się związać z Banasiem. W lesie zostaje znalezione ciało dziewczyny Karlosa. Tosiek stopniowo odzyskuje władzę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nadkomisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) i podkomisarz Artur Banaś (Maciej Stuhr) pracują w Wydziale Zabójstw Komendy Stołecznej. Rozwiedziony z żoną Gajewski opiekuje się córką, studentką Julią. Mieszka u niego jego była konkubina, pielęgniarka Agata. Tymczasem podkomisarz Banaś nawiązuje potajemny romans z koleżanką z pracy, starszą od niego psycholog Janowską. Jednocześnie interesuje się Julią.

W tym odcinku

Gajewski nie może pogodzić się z myślą, że Julia zdecydowała się związać z Banasiem. Mężczyznę ponoszą nerwy - dochodzi do rękoczynów. Nadkomisarz rozkazuje podwładnemu przenieść się do innego wydziału. Po szczerej rozmowie z córką zmienia jednak zdanie i przeprasza Artura. Tymczasem w lesie odnalezione zostaje ciało dziewczyny Karlosa. Tosiek stopniowo odzyskuje władzę pozbywając się Miazgi i Szerszenia. Policjanci wciąż próbują dopaść Piotra Kurtena, podejrzewanego o serię zabójstw kobiet. Podczas śledztwa aresztują międzynarodowego przestępcę, który ukrył się w Polsce. Wkrótce nieuchwytny Kurten znowu morduje. Jego kolejną ofiarą jest Agata, niegdyś związana z Gajewskim.

Występują

Twórcy

Ładuję...