Rodzinka.pl: Jedna kobieta, czterech facetów (7)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia ma wrażenie, że męska część rodziny nie widzi jej zaangażowania w prowadzenie domu. Z pomocą przychodzi jej koleżanka, która zaprasza Boskich na grę w feministyczne scrabble.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Natalia czuje się niedoceniana przez swoich mężczyzn. Ma wrażenie, że męska część rodziny w ogóle nie zauważa jej zaangażowania w prowadzenie domu. Poza tym przy każdym większym konflikcie Natalia zawsze pozostaje w mniejszości. Z pomocą przychodzi jej koleżanka, która zaprasza Boskich na grę w feministyczne scrabble.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...