Glina 2 (21/25)

serial kryminalny Polska 2008  od 16 lat

W skrócie

Funkcjonariusze badają sprawę śmierci znanej aktorki. Ciało zostało znalezione w jej samochodzie. Okoliczności zdarzenia wskazują na samobójstwo. Nadkomisarz Gajewski w to nie wierzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nadkomisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) i podkomisarz Artur Banaś (Maciej Stuhr) pracują w Wydziale Zabójstw Komendy Stołecznej. Rozwiedziony z żoną Gajewski opiekuje się córką, studentką Julią. Mieszka u niego jego była konkubina, pielęgniarka Agata. Tymczasem podkomisarz Banaś nawiązuje potajemny romans z koleżanką z pracy, starszą od niego psycholog Janowską. Jednocześnie interesuje się Julią.

W tym odcinku

Funkcjonariusze z wydziału zabójstw badają sprawę śmierci znanej, utalentowanej aktorki. Ciało kobiety zostało znalezione w jej samochodzie. Okoliczności zdarzenia wskazują na samobójstwo. Mimo to nadkomisarz Andrzej Gajewski nie chce w nie uwierzyć. Na lustrze w łazience aktorki widnieje bowiem napis "Derwisz i śmierć'. Intrygujące jest również to, dlaczego wybitna artystka nagle zrezygnowała z kariery.

Występują

Twórcy

Ładuję...