Na dobre i na złe | odc. 250: Uwięziony

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Meg zostaje zwolniona z aresztu. Brat ofiary wyklucza, że była sprawczynią wypadku. Sambor próbuje załagodzić sytuację z Dorotą. Karetka przywozi do szpitala kierowcę szkolnego autobusu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Meg zostaje zwolniona z aresztu. Brat ofiary wyklucza podejrzenie, że to ona była sprawczynią wypadku. Sambor stara się załagodzić sytuację z Dorotą, ale lekarka odrzuca jego pomoc. Monika decyduje się wyjechać na zasłużone wakacje. Tymczasem Karolina, studentka pracująca u Moniki jako opiekunka, spotyka w szpitalu Piotra. Ma zwrócić mu książkę, ale zamiast niej zostawia swój numer telefonu. Wyraźnie liczy na kontynuację tej znajomości. Do Leśnej Góry karetka przywozi z wypadku kierowcę szkolnego autobusu, Marka. W szpitalu okazuje się on kobietą w trakcie zmiany płci. Pacjent nie odniósł poważnych obrażeń, ale ma problemy emocjonalne. Na domiar złego, jego brat, właściciel firmy przewozowej, który nie toleruje przemiany Marka, oskarża go o spowodowanie wypadku i zwalnia z pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...