Miodowe lata: Metoda X (63)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadzio zapada na klaustrofobię i zgadza się poddać leczeniu, które proponują mu dwaj ekscentryczni lekarze z kliniki psychiatrycznej. Karol przerażony jego stanem uprowadza go z kliniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Tadzio zapada na klaustrofobię. Nie może przez to pracować w kanalizacji. Zgadza się poddać leczeniu tajemniczą metodą X, którą proponują mu dwaj ekscentryczni lekarze z kliniki psychiatrycznej. Tadzio musi cały czas nosić przepaskę na oczach, by przyzwyczaić się do ciemności. Na domiar złego, dostaje wywar z halucynogennych grzybów, aby wydawało mu się, że znajduje się na łonie natury. Karol, przerażony stanem przyjaciela, uprowadza go z kliniki. Tadzio ma jednak ciągle urojenia. Błaga Karola, by zabrał go do kanałów. Na miejscu jest przekonany, że znajduje się w plenerze i przez przypadek powoduje poważną awarię w systemie kanalizacyjnym miasta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...