Na dobre i na złe | odc. 249: Zniknięcie Małgosi

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba i Starzyński chcą oskarżyć prof. Hartman. Meg jest podejrzana o napad i potrącenie pieszego. Dorota twierdzi, że powie Patrycji o ciąży. Do szpitala trafia sparaliżowany Jarek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Kuba i prof. Starzyński wybierają się do prokuratury. Chcą wnieść oskarżenie przeciwko profesor Hartman. Tymczasem Tretter otrzymuje wezwanie na policję. Ma dostarczyć Meg alibi. Donovan jest bowiem podejrzana o napad i śmiertelne potrącenie pieszego. Samochód, który widziano na miejscu zdarzenia, został wypożyczony na jej nazwisko. Monika czuje się szczęśliwa. Musi jednak zwrócić pożyczkę ojcu, którą zamiast na wycieczkę przeznaczyła na egzamin Piotra. Aby to ukryć, rozważa przyjęcie zaproszenia firmy farmaceutycznej na Dominikanę. Dorota stawia Samborowi ultimatum - albo lekarz powie o ciąży Patrycji, albo ona zrobi to sama. Do Leśnej Góry trafia sparaliżowany Jarek, dawny pacjent szpitala. Tym razem złamał sobie rękę na siłowni. W trakcie badania twierdzi, że odzyskuje czucie w nogach. Wyniki rezonansu magnetycznego są zaskakujące.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...