Miodowe lata: Wróżka (60)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Alina chce urządzić mieszkanie zgodnie z zasadami feng shui. Przestawia meble, wiesza dzwoneczki, obrazki, gotuje zupę z bambusa. Karol chce, by wszystko wróciło do normy.

Oglądaj w telewizji

Pon 19.06 23:15
Polsat Serialelogo

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Alina postanawia zmienić życie rodziny Krawczyków. Chce urządzić wszystko za radą wróżki zgodnie z zasadami feng shui. Kobieta przestawia w mieszkaniu wszystkie meble, wiesza dzwoneczki, obrazki, gotuje zupę z bambusa. Karol jest wściekły. Chce, aby wszystko wróciło do normy. Wieczorem zjawia się Tadek z różdżką radiestezyjną. Okazuje się, że sąsiad też uległ nowej modzie. Karol wpada na genialny pomysł. Chce zmusić wróżkę, aby zmieniła swoje przepowiednie i rady. W tej roli ma wystąpić Tadek. Gdy następnego dnia Krawczykowie czekają na kobietę, Alinka stwierdza, że jednak lepiej było tak, jak dawniej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...