Na dobre i na złe | odc. 246: Ostatnie spojrzenie

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja pomaga Mariolce w prowadzeniu kliniki. Do Leśnej Góry trafia dwóch chłopców, rannych podczas wypadku motorówki. Okazuje się, że to Adaś, pasierb doktora Pawicy, i jego kolega Chudy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Mariolka szybko przekonuje się, że prowadzenie kliniki nie jest łatwe. Tymczasem musi podjąć decyzję w sprawie kontraktu ze światowej sławy chirurgiem plastycznym. W ostatniej chwili pomaga jej Patrycja, która postanowiła wrócić do swoich obowiązków. Zbliża się uroczystość z okazji otwarcia kliniki Korzyckiego Mariolka. Tymczasem do szpitala karetka przywozi dwóch chłopców, rannych podczas wypadku motorówki. Okazuje się, że to Adaś, pasierb doktora Pawicy, i jego kolega Chudy. Jedynie Adaś odniósł obrażenia - ma połamane żebra i przebite płuco, ale Kubie udaje się go uratować. Niebawem do szpitala przyjeżdża ojciec Chudego i obarcza winą za wypadek kolegę syna oraz jego rodziców. Wówczas do wszystkiego przyznaje się Chudy. Twierdzi, że zawdzięcza przyjacielowi życie. Justyna, bardzo słaba po terapii profesor Hartman, umiera. Dorota dowiaduje się od doktora Wójcika, że jest w ciąży. Do Meg przychodzi nieznajomy mężczyzna i prosi o rozmowę na osobności.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...