Miodowe lata: Awans (59)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolowi zaproponowano pracę w charakterze asystenta kasjera. Okazuje się, że awans niesie za sobą wiele pułapek. W kasie zaginęło 300 złotych, a inni kasjerzy wydają się tym nie przejmować.

Oglądaj w telewizji

Nd 2.06 11:45
Polsat Serialelogo

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Za oknem jest duży mróz, tymczasem z powodu awarii kotła przestało działać centralne ogrzewanie. Alinie jest bardzo zimno, także Danusia i Tadzio cierpią z powodu chłodu. Tylko Karol nie przejmuje się tymi problemami, dostał bowiem awans. Zaproponowano mu pracę w charakterze asystenta kasjera. Okazuje się, że nowa posada niesie za sobą wiele pułapek. W kasie zaginęło 300 złotych, a koledzy kasjerzy wydają się tym nie przejmować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...