Na dobre i na złe | odc. 243: Małżeńskie porachunki

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariolka nadal nie wie, co się dzieje z mężem. Bartosz ma zrobić reportaż o interesach biznesmena. Księgowy Korzyckiego namawia Mariolkę do przyjęcia od męża darowizny - zakupionej kliniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Mariolka wciąż nie wie, co się dzieje z mężem. Tymczasem w szpitalu pojawia się Bartosz, by zrobić reportaż o interesach biznesmena. Rozwścieczona Mariolka przedstawia się przed kamerą jako pani Korzycka i grozi, że oskarży dziennikarza o zniesławienie. Bartosz jest zachwycony materiałem. Przy okazji dowiaduje się od Latoszka, że Lena będzie mogła pracować jako sanitariuszka. Patrycja musi oddać niespłacony sprzęt i pokryć pensje robotników. Niespodziewanie przychodzi nowy księgowy Korzyckiego. Namawia Mariolkę, aby przyjęła od męża darowiznę. Klinika, na konto której biznesmen przelał wszystkie pieniądze, może stać się jej własnością. Do Leśnej Góry zostają przywiezieni mężczyzna z raną kłutą brzucha i pobita kobieta, Maria. Okazuje się, że kobieta, która wielokrotnie trafiała do schroniska dla maltretowanych, broniła dzieci przed pijanym mężem. Kiedy lekarzom nie udaje się uratować rannego, zostaje ona oskarżona o zabójstwo w afekcie. Żona Pawicy spotyka się ze swoim byłym mężem. Ma do niego pretensje, że jako jedyny skrytykował pracę habilitacyjną lekarza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...