Na dobre i na złe | odc. 242: Lepsza córka

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba zdobywa informacje o prof. Hartman, u której leczy się Justyna. Zosia uspokaja się. Do szpitala w Leśnej Górze zgłasza się Maria, która ma zostać poddana operacji usunięcia torbieli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze - Bruna Walickiego, Jakuba Burskiego i Zofii Stankiewicz.

W tym odcinku

Kuba zdobywa informacje o prof. Hartman, u której leczy się Justyna. Uspokaja Zosię, że to znana biolog z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad lekiem na raka. Zaciekawiona tym faktem Zosia odwiedza panią profesor w klinice. Wypytuje o szczegóły prowadzonej przez nią terapii. Okazuje się, że lek nie został dopuszczony na rynek. Kobieta wierzy jednak, że jest on skuteczny. Do szpitala w Leśnej Górze zgłasza się Maria. Musi zostać poddana operacji usunięcia torbieli. Pacjentka chce jednak jak najszybciej opuścić szpital, gdyż opiekuje się chorą na alzheimera matką. Tymczasem jej matkę, Nataszę, przywozi do szpitala Monika. Niewiele brakowało, by potrąciła błąkającą się po ulicy staruszkę. Niebawem pojawia się też druga córka Nataszy, Magda. Monika spotyka przypadkiem Piotra. Mężczyzna jest gotów zmienić dla niej rejon pracy, jeśli lekarka da mu jeszcze jedną szansę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...