B jak Brzydula (157)

(Verliebt in Berlin)

telenowela Niemcy 2005  od 12 lat

W skrócie

Kłótnie między Richardem i Davidem zagrażają interesom Kerimy. Mariella obiecuje Lisie, że będzie pośrednikiem między nimi. Kim nie może porozmawiać z Timo o swoich problemach. Są skłóceni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pochodząca z prowincjonalnej miejscowości Lisa Plenske (Alexandra Neldel) zatrudnia się w firmie Kerima Moda. Bardzo szybko zostaje osobistą asystentką właściciela koncernu, Davida Seidela. Na początku dziewczyna często popełnia gafy, co wiąże się z tym, że zakochała się w swoim przełożonym od pierwszego wejrzenia. W trudnych chwilach Lisa znajduje oparcie w swoim dawnym szkolnym koledze - właścicielu kiosku Jürgenie Deckerze... Telenowela oparta na produkcji kolumbijskiej zatytułowanej "Yo soy Betty, la fea".

W tym odcinku

Kłótnie między Richardem i Davidem zagrażają interesom Kerimy. Mariella obiecuje Lisie, że będzie pełnić rolę pośrednika między mężczyznami. Kim nie może porozmawiać z Timo o swoich problemach rodzinnych. Nadal są skłóceni przez Aleksa. Kobieta czuje się bardzo samotna. Sophie wyznaje szokującą prawdę Marielli.

Występują

Twórcy

Ładuję...