Pod jednym dachem (2/11)
(Chalupáři: Kapr)

W skrócie
Do Czereśniowa przyjeżdża Eugeniusz, nowy właściciel chałupy. Po kłótni z dobrodusznym Bogusiem zabiera swoją dopiero co kupioną wędkę i wybiera się na ryby. Nie wierzy, że tu się nic nie złapie.
Oglądaj w telewizji
Opis
Dwaj starsi panowie zamieszkują w jednym domu w wiosce oddalonej o 80 kilometrów od Pragi. Lokatorzy często się kłócą, a głównym obiektem ich sporów jest zabytkowa szafa grająca. Obaj mężczyźni wpadają w oko sąsiadce, pani Fuchsowej (Jiřina Bohdalová).
W tym odcinku
Do Czereśniowa przyjeżdża Eugeniusz, nowy właściciel chałupy. Po kłótni z dobrodusznym Bogusiem zabiera swoją dopiero co kupioną wędkę i wybiera się na ryby. Nad staw przybywają także ochotnicy z lokalnej straży pożarnej. Eugeniusz nie chce wierzyć, że nie ma tam żadnych ryb. Boguś, zamiast wyprowadzić go z błędu, postanawia działać.
Występują


















