Teleman

Chichot losu | odc. 2/13: Tercet egzotyczny

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna nie może się już doczekać powrotu Elżbiety. Karol i Aga też stęsknili się za mamą. Wszyscy troje niepokoją się, że nie mogą nawiązać kontaktu z Elą...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Seria na motywach powieści Hanki Lemańskiej opowiada o perypetiach około 30-letniej Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska) i jej przyjaciół. Główna bohaterka, z wykształcenia psycholog, jest ekspertem od szkoleń w firmie trenerskiej. Jej obowiązki polegają na integrowaniu zespołów pracowniczych i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Mimo sukcesów zawodowych, kobieta często nie potrafi podołać problemom w jej życiu prywatnym i uczuciowym.

W tym odcinku

Joanna nie może się już doczekać powrotu Elżbiety. Karol i Aga też stęsknili się za mamą. Wszyscy troje niepokoją się, że nie mogą nawiązać kontaktu z Elą. Marcin wciąż próbuje przekonać do siebie Joannę, ale ta go ignoruje. Atrakcyjna pani trener wraz z Ulą (Karolina Piechota) i Jolą (Magdalena Kajrowicz) wybiera się na zajęcia z fitnessu, które prowadzi Agata (Weronika Książkiewicz). Koleżanki uświadamiają Joannie, że Elżbieta zostawiła jej dzieci pod opieką, by spotkać się z kochankiem. Tymczasem prezes firmy Moderna, Matylda (Katarzyna Tlałka), zwalnia wieloletniego pracownika Igora (Piotr Rękawik). Ten atakuje kobietę. Dopiero Joannie udaje się uspokoić wzburzonego mężczyznę. Opiekująca się dziećmi Joanna musi też odwołać swoje spotkanie z Darkiem (Michał Rolnicki). Wieczorem sierżant Jakubczyk (Piotr Rogucki) informuje Joannę o śmierci Elżbiety.

Występują

Twórcy

Ładuję...