Chichot losu | odc. 12/13: Spadkobiercy

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin i Joanna spotykają się z Tadeuszem. Jest zaskoczony, że Krystyna chce zająć się jego dziećmi. Wyczuwa podstęp. Joanna rzuca pracę u Matyldy. Tadeusz zabiera dzieci do swojej rodziny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Seria na motywach powieści Hanki Lemańskiej opowiada o perypetiach około 30-letniej Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska) i jej przyjaciół. Główna bohaterka, z wykształcenia psycholog, jest ekspertem od szkoleń w firmie trenerskiej. Jej obowiązki polegają na integrowaniu zespołów pracowniczych i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Mimo sukcesów zawodowych, kobieta często nie potrafi podołać problemom w jej życiu prywatnym i uczuciowym.

W tym odcinku

Marcin i Joanna spotykają się z Tadeuszem. Mężczyzna jest zaskoczony faktem, iż Krystyna chce się zająć jego dziećmi. Wyczuwa w tym jakiś podstęp i uważa, że może chodzić o pieniądze. Wszyscy troje zastanawiają się, czym kieruje się Krystyna, i co jest tym cennym łupem, na który czyha babcia dzieci. Konieczna ma dość upokorzeń i rzuca pracę u Matyldy. Wkrótce Marcin przedstawia ukochaną swojej matce, Julii. Z kolei Tadeusz zabiera Agnieszkę i Karola do swojej nowej rodziny. Następnego dnia wspólnie wybierają się do posiadłości rodziców Elżbiety. Wychodzi wreszcie na jaw, co knuje Krystyna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...