Czwarta władza | odc. 1/4

serial sensacyjny Polska 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin Wirski jest reporterem. Specjalizuje się w plotkach ze świata show-biznesu. Polując na zdjęcie znanego aktora, przypadkowo utrwala na fotografii przemyt tirami nielegalnego towaru.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Polski serial sensacyjny. Jego bohaterami są młodzi, dociekliwi dziennikarze - Marcin i Leszek. Mężczyźni przeprowadzają prasowe śledztwo.

W tym odcinku

Marcin Wirski (Jacek Borcuch) jest młodym reporterem kolorowego tygodnika dla pań. Specjalizuje się w towarzyskich plotkach ze świata show-biznesu. Polując na zdjęcie znanego aktora, który wdał się w romans, chłopak przypadkowo utrwala na fotografii przemyt tirami nielegalnego towaru. Gangsterzy szybko orientują się, że był świadkiem ich poczynań. Zabierają Wirskiemu aparat i laptopa. Udaje mu się jednak zachować zdjęcie z dowodem przestępstwa. Wraz ze swoim starszym kolegą, Leszkiem Kwiecińskim (Paweł Królikowski), dziennikarzem gazety codziennej, postanawia przeprowadzić śledztwo prasowe. Ślad prowadzi ich do Gdyni, gdzie działa pewien bardzo prężny holding. Wkrótce dla obu mężczyzn zajmowanie się tą sprawą staje się bardzo niebezpieczne.

Występują

Twórcy

Ładuję...