
W skrócie
Lucasa coraz bardziej drażnią dobre stosunki Daniela z Jade i Natalią. Abdul namawia Mohameda do poślubienia drugiej żony. Latiffa prosi Fraida o pieniądze na podróż do Maroka.
Oglądaj w telewizji
Opis
W Maroku spotykają się piękna muzułmanka Jade (Sandra Echeverría) i pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Lucas (Mauricio Ochmann). Wkrótce zakochują się w sobie, ale z powodu surowych zasad nie mogą być razem. Zawiadomiony o śmierci brata Lucas zmuszony jest do powrotu do Miami. Tam naukowiec Albieri (Roberto Moll) proponuje mu sklonowanie krewnego. Po dwudziestu latach powstały w wyniku eksperymentu David (Mauricio Ochmann) zakochuje się w Jade. Piękna muzułmanka musi wybrać pomiędzy uczuciem do niego a ciągle żywą miłością do Lucasa.
W tym odcinku
Lucasa coraz bardziej drażnią dobre stosunki Daniela z Jade i Natalią. Abdul namawia Mohameda, aby poślubił drugą żonę. Latiffa prosi Fraida o pieniądze na podróż do Maroka. Natalia nie chce widywać Alejandra, bo czuje się winna śmierci ich dziecka.
Występują














