Teleman

Detektyw Monk | sezon 3 odc. 5/16

(Monk: Mr. Monk and the Blackout)

serial kryminalny USA 2004-2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

San Francisco. Ktoś podłożył bombę w elektrowni. W wybuchu giną trzy osoby. Śledztwo prowadzi detektyw Monk wraz ze swoją asystentką Sharoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzecia seria przygód detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub), specjalisty od oględzin miejsca zbrodni. Od kilku lat cierpi on na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Zawód detektywa jest jego pasją, dlatego mimo kłopotów zdrowotnych pracuje jako prywatny konsultant wydziału zabójstw w San Francisco. Jego były szef, kapitan Leland Stottlemeyer (Ted Levine), często prosi go o pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań. Wykorzystując swe pedantyczne usposobienie, Monk potrafi dostrzec szczegóły niewidoczne dla innych.

W tym odcinku

San Francisco. W elektrowni dochodzi do eksplozji. Okazuje się, że ktoś podłożył tam bombę. W wybuchu giną trzy osoby. Śledztwo prowadzi detektyw Monk wraz ze swoją asystentką Sharoną. Współpracują z nimi kapitan Stottlemeyer oraz porucznik Disher. Wiadomość pozostawiona na miejscu zdarzenia niczego nie wyjaśnia. Wskazana w niej osoba - skrajny radykał, twórca wielu groźnych akcji protestacyjnych - od dawna nie żyje. Monk usiłuje dowiedzieć się czegoś od przyjaciela jednej ze zmarłych osób. Wkrótce przesłuchiwany mężczyzna ginie w tajemniczych okolicznościach...

Występują

Twórcy

Ładuję...