Moje trzy siostry (92)

(Mis 3 hermanas)

telenowela Wenezuela 2000  od 12 lat

W skrócie

Santiago zostaje raniony maczetą w walce z Kanibalem. Jaime budzi się w domu, ale nie rozpoznaje żony. Utrzymuje, że nazywa się Jacinto i chce szukać Angeli. Vicente jest zaskoczony stanem Jaimego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lisa (Scarlet Ortiz), Silvia (Dad Dager) i Beatriz (Chantal Baudaux) Estrada to trzy młode, piękne kobiety. Od czasu, gdy w dzieciństwie straciły rodziców, opiekuje się nimi starszy brat, Augusto (Carlos Cruz). Mimo że Lisa i Silvia są już dorosłe i mają własne życie, w trudnych sytuacjach zawsze mogą liczyć na pomoc brata.

W tym odcinku

Santiago zaczyna walczyć z Kanibalem i zostaje raniony maczetą. Hilaria czuje się lepiej. Augusto nie spał całą noc. Silvia chce poznać jego zdanie na temat wyjazdu służbowego. Brat uważa, że powinna wziąć pod rozwagę opinię męża. Jaime budzi się w domu, ale wydaje się nie rozpoznawać swojej żony. Utrzymuje, że nazywa się Jacinto i chce iść szukać Angeli. Vicente przyjeżdża w odwiedziny, jest zaskoczony złym stanem Jaimego. Augusto zabiera Beatriz do kliniki. Anibal zawiadamia Gwardię Narodową o zaginięciu pielęgniarki. Zostaje podjęta akcja poszukiwawcza. Tymczasem Lisa przebywa z Hilarią i Szamanem. Ciekawią ją wszelkie szczegóły dotyczące leczenia przyjaciółki. Gwardziści znajdują w lesie Santiaga. Trafia do miejscowego szpitala, gdzie spotyka Lisę.

Występują

Twórcy

Ładuję...