Nowa: Nowe życie (11/13)

serial kryminalny Polska 2010  od 16 lat

W skrócie

Na budowie odkryto zmasakrowane ciało. Znalezione przy ofierze dokumenty wskazują, że są to zwłoki pracownika budowy. Jego tożsamość muszą jednak potwierdzić badania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy funkcjonariuszy z Komendy Głównej Policji w Warszawie. Do zespołu komisarza Macieja Wolskiego (Marcin Bosak) trafia na staż absolwentka szkoły policyjnej w Szczytnie 24-letnia Ada Mielcarz (Justyna Kulig-Schneider). Nieśmiała i wrażliwa dziewczyna na każdym kroku stara się udowodnić nieprzychylnie do niej nastawionemu funkcjonariuszowi, że mimo młodego wieku nadaje się do pracy w wydziale kryminalnym. Jej poczynania wspiera inspektor Paulina Barska (Małgorzata Kożuchowska), przełożona Wolskiego, która w młodej policjantce widzi w niej samą siebie sprzed lat.

W tym odcinku

Na budowie odkryto zmasakrowane ciało robotnika. Znalezione przy ofierze dokumenty wskazują, że są to zwłoki Rafała Migalskiego, pracownika budowy. Mężczyzna spadł z dużej wysokości i jego tożsamość muszą potwierdzić badania laboratoryjne. Detektywi Ada Mielcarz i Maciej Wolski w mieszkaniu Migalskiego spotykają jego współlokatora, który przedstawia się jako Dominik Kulesza. Mężczyzna przekazuje funkcjonariuszom rzeczy osobiste należące do ofiary. Na budowie policjanci dowiadują się, że Migalski przed laty trenował boks, jednak musiał przerwać karierę z powodu złamanego barku. Tymczasem sekcja zwłok nie wykazała, by denat z budowy kiedykolwiek przeszedł taką kontuzję...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...