Miłość nad rozlewiskiem | odc. 3/13

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elwira sprzedaje sklep i otwiera salon piękności. Małgosia jest pochłonięta prowadzeniem pensjonatu. Niestety, znajduje w domu butelkę z alkoholem. Obawia się, że Janusz wrócił do nałogu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Elwira sprzedaje swój sklep i otwiera salon piękności. Najbardziej niezadowoleni z tego faktu są stali klienci sklepiku - Zabielski i Jóźwiak. Małgosia jest całkowicie pochłonięta prowadzeniem pensjonatu. Interes coraz lepiej się rozwija. Niestety, wkrótce kobieta znajduje w domu butelkę z alkoholem. Obawia się, że Janusz wrócił do nałogu. Sławek postanawia przyjąć ofertę pracy na Alasce. Wcześniej jednak musi zdobyć wizę. W wyprawie do Warszawy towarzyszy mu Paula. Między obojgiem powoli rodzi się uczucie. Para idzie razem na koncert Marysi, która właśnie wydaje swoją debiutancką płytę. Na występ zaproszeni zostają także Ada z Konradem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...