Miłość nad rozlewiskiem | odc. 2/13

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgosia chce pomóc Jaśkowi, który po wyjeździe żony i dzieci zagląda do kieliszka. Elwira planuje otworzyć salon piękności. Marysia i Antek wracają do Warszawy. Paula zostaje na Mazurach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Małgosia chce pomóc Jaśkowi, który po wyjeździe żony i dzieci do Olsztyna ciągle zagląda do kieliszka. Płaci mu za pomoc w załadowaniu zakupów do samochodu. Mężczyzna obiecuje, że kupi za nie słodycze dla dzieci. Basia, w przeciwieństwie do Małgosi, pozostaje sceptyczna wobec tych deklaracji. Jej przeczucia okazują się słuszne. Elwira planuje sprzedać sklep, w którym pracuje, i otworzyć salon piękności. Marysia i Antek wracają do Warszawy. Paula zostaje na Mazurach. Małgosia znajduje w domu schowaną butelkę koniaku, którą Janusz dostał od pacjenta. Prosi matkę o radę, jak się zachować w tej sytuacji. Adam proponuje Marysi dobrze płatny występ na prywatnej imprezie. Dziewczyna odmawia. Basia niepokoi się o zdrowie Tomasza, u którego wykryto tętniaka. Ten jednak nie chce zmienić trybu życia. Kiedy przyłapuje Wrońskiego na kradzieży drewna w lesie, chce go zawieźć na policję. Na prośbę Basi puszcza go wolno.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...