Miłość nad rozlewiskiem | odc. 8/13

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgosia cieszy się z pogodzenia się Marysi z Kubą. Nadal tęskni za Januszem. Z kolei Paula chce swatać Gosię z Orestem. Nie widzi, że jest zafascynowany nią. Marysia chce rzucić studia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Małgosia cieszy się, że Marysia pogodziła się z Kubą. Sama jednak wciąż przeżywa rozstanie z Januszem i tęskni za nim. Elwira radzi jej, jak zwrócić na siebie uwagę ukochanego. Z kolei Paula postanawia zeswatać Gosię z Orestem. Nie domyśla się, że artysta to nią jest zafascynowany. Marysia i Kuba zapraszają na kolację Konrada i Adę. Dziewczyna oznajmia ojcu, że chce porzucić studia i skupić się na karierze piosenkarki. Jantar nie akceptuje decyzji córki i o całej sprawie informuje Małgosię. Ta przyjeżdża do Warszawy, by pogodzić bliskich. Chór kościelny z Pasymia zdobywa drugie miejsce w Mazurskim Przeglądzie Chórów Parafialnych. Niestety, nie satysfakcjonuje to Róży. Co gorsza, wychodzi na jaw kryminalna przeszłość organisty Macieja.

Występują

Twórcy

Ładuję...