Dwie strony medalu | odc. 96
serial obyczajowy Polska 2007

W skrócie
Iza rozpoczyna studia we Wrocławiu. Przed wyjazdem dochodzi do kłótni z Sebastianem, ponieważ Iza nie chce przyjąć od niego pieniędzy. Żelazek nie może dojść do porozumienia z córką Kasią.
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
Akcja serialu rozgrywa się w 20-tyś. Szczelinie. Kolejne odcinki opowiadają o związanych z klubem ludziach, miłości, zdradzie i zazdrości.
W tym odcinku
Iza rozpoczyna studia we Wrocławiu. Przed wyjazdem dochodzi do kłótni między nią a Sebastianem, ponieważ dziewczyna nie chce przyjąć od niego pieniędzy na naukę. Żelazek nie może dojść do porozumienia ze swoją córką Kasią. Zalewski kontynuuje romans z Beatą. Ojciec dziewczyny nie jest z tego powodu zadowolony. Horst próbuje zmobilizować swoich zawodników do tego, aby bardziej przykładali się do rozgrywanych meczów.
Występują

Daniel Olbrychski
jako Toni

Sławomir Orzechowski
jako Janusz Wysocki

Tomasz Karolak
jako Adam Kowalski vel Zalewski, właściciel "Wumelu", sponsor klubu

Maciej Brzoska
jako Romek Pawlicki, kapitan drużyny piłkarskiej

Jacek Król
jako Horst Kalinowsky, trener drużyny piłkarskiej

Monika Jarosińska
jako Asia Zalewska, żona Adama

Aleksandra Justa
jako Ela Martyniuk, sekretarka Wysockiego

Jan Pęczek
jako leśniczy

Ewa Wencel
jako Grażyna Żelazek, matka Sebastiana, trener szermierki

Jakub Strzelecki
jako Sebastian Żelazek

Karolina Nolbrzak
jako Beata Rybicka

Gabriela Kownacka
jako Jolanta Wysocka, żona Janusza

Marta Żmuda Trzebiatowska
jako Iza Dorosz

Kajetan Szewczyk
jako Jurek Kurzawski