Rozmowy w toku | Chciałabym schudnąć, ale mi się nie chce! I już!

talk-show  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Goście Ewy Drzyzgi, choć narzekają na swoją tuszę, nie zamierzają przejść na dietę. Grześ waży 114 kilo i nadal tyje. Ela nie zamierza się odchudzać, mimo że waży 150 kg.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca i zaproszeni eksperci pomagają rozwiązywać konflikty rodzinne. Podpowiadają np. jak wyjść z impasu małżeńskiego, czy tego między rodzicami a dziećmi. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia.

Goście Ewy Drzyzgi, choć narzekają na swoją tuszę, nie zamierzają przejść na dietę. Grześ waży 114 kilo i nadal tyje. Żona Jola próbuje go zmusić, by się odchudzał, ale on nie potrafi zrezygnować ze swoich ulubionych potraw. Artur narzeka na nieskuteczność diet. Wymaga, by były smaczne, tanie i w pierwszym miesiącu stosowania pozwoliły mu pozbyć się 8 kilogramów. Ela nie zamierza się odchudzać, mimo że waży 150 kg. Twierdzi, że jej mąż jest koneserem obfitych kształtów.

Twórcy

Ładuję...