Złotopolscy | odc. 1047: Poszukiwania

telenowela Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Frotecki nocuje pod domem Julii. Czeka na dogodny moment, by porozmawiać z Joanną. Do Złotopolic przyjeżdża Zosia. Kontaktowała się z Janem w sprawie zaginięcia Andżeliki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Frotecki nocuje pod domem Julii. Czeka na dogodny moment, by porozmawiać z Joanną. W końcu ma okazję przedstawić jej poprawiony plan domu, na którym w miejscu pokoi dla dzieci umieścił pokoje gościnne. Mimo to nauczycielka upiera się, że nie może zostać jego żoną. Do Złotopolic przyjeżdża Zosia. Kontaktowała się z Janem w sprawie zaginięcia Andżeliki, ale okazuje się, że brat nie ma pojęcia, gdzie dziewczyna może przebywać. Tymczasem Kwaśniewska rozpowiada po wsi plotki, że jej córce na pewno stało się coś złego. Zmusza też Froteckiego, by zarządził poszukiwania. Generał pokazuje Kalinie ulotkę klubu, do którego wybrali się Rudy i Hartowny. Funkcjonariuszka przypadkowo przysłuchuje się rozmowie telefonicznej Tomka z Wieśkiem. Dochodzi do wniosku, że młody Gabriel się rozwodzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...