Złotopolscy | odc. 1046: Ucieczka Andżeliki

telenowela Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grzesio mówi Elżuni, że Andżelika nie wróciła na noc. Matka dziewczyny jest pewna, że córka uciekła, gdyż jest z Janem w ciąży. Marek otrzymuje informację, że bez problemu uzyska kredyt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Grzesio mówi Elżuni, że Andżelika nie wróciła na noc do domu. Matka dziewczyny jest pewna, że córka uciekła, gdyż jest z Janem w ciąży. Magdalena próbuje skontaktować się w tej sprawie z Zosią, ale ta nie odbiera telefonu. Marek otrzymuje z banku informację, że bez problemu uzyska kredyt, jeśli leczenie Marcysi się przedłuży. Rudy i Hartowny umawiają się na piwo. Frotecki przedstawia Zalewskiemu kosztorys budowy domu. Na prezentowanych przez niego planach Joanna dostrzega pokoje dla dzieci. Julia oddaje Gwisowi adresowany do niego list. Tajemniczy nadawca radzi aktorowi, by opuścił Złotopolice i zostawił Julię w spokoju. Marek w obecności Magdaleny wychwala panią Agnieszkę dyrektorkę banku. Ziuk informuje Józefa, że Gwis zatrzymał się u Złotopolskich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...