Złotopolscy | odc. 1041: Bądźmy mądrzejsi

telenowela Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kleczkowska nie może wybaczyć Biernackiemu, że nie powiedział jej o mszy w intencji zdrowia Marcysi. Zastanawia się, czy jej choroba nie jest związana z przekleństwem rzuconym na rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kleczkowska nie może wybaczyć Biernackiemu, że nie powiedział jej o mszy w intencji wyzdrowienia Marcysi. Razem z Zalewską zastanawia się, czy choroba Złotopolskiej nie jest przypadkiem związana z przekleństwem rzuconym na całą rodzinę. Magdalena tłumaczy się Julii, że nie może nosić pierścionka otrzymanego od Chrisa, ponieważ jest nadal żoną Andrzeja. Marek poświęca się wspieraniu Marcysi. Na później odkłada plany ułożenia sobie życia osobistego. Rudy powoli wraca do zdrowia. Kalina ku niezadowoleniu Hartownego przejmuje coraz większą kontrolę nad pracą komisariatu. Tomek próbuje powiedzieć matce o dziecku, którego spodziewa się Berta, ale nie ma do tego sposobności. Nawiązuje za to rozmowę na ten temat z Gwisem. Tymczasem Kalina i Agnieszka aresztują internetowego hazardzistę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...