Złotopolscy | odc. 1039: Branka

telenowela Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek nie chce rozwodu, ale Marylka pozostaje nieugięta. Andżelika chce z Jankiem zwiedzić lochy w Zakroczymiu. Hartowny prowadzi śledztwo, dlaczego tylko Rudy rozchorował się po ciastkach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Tomek nie może się pogodzić z myślą o rozwodzie, ale Marylka pozostaje nieugięta. Dla obojga jest to trudna sytuacja. Andżelika wyznaje Zosi, że chciałaby w towarzystwie Janka zwiedzić lochy u Złotopolskich w Zakroczymiu. Rozmówczyni radzi, by nie wiązała z jej bratem wielkich nadziei, gdyż wpadł on w oko pewnej dziewczynie z Warszawy. Józef, aby zdecydować, czy po tym, co usłyszał od Marka, pokazać się Julii, układa pasjansa. Pasjans nie wychodzi i zrezygnowany Józef zostaje w domu. Hartowny prowadzi śledztwo, które ma wyjaśnić, dlaczego tylko Rudy rozchorował się po ciastkach Agnieszki. Chris podstępem wyciąga Magdalenę z domu i zawozi do Warszawy na romantyczną kolację. Magdalena wysyła do Julii informację, by razem z Markiem przygotowała obiad.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...