Złotopolscy | odc. 1038: Marzenie Andżeliki

telenowela Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia skarży się Marcie na Jana, który nie chce się z nią spotykać. Rudy ma płukanie żołądka. Hartowny podejrzewa, że kolega symulował chorobę. Julia zaprasza Józefa do Złotopolskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kasia skarży się Marcie, że Jan nie chce się z nią spotykać. W szpitalu Rudy ma płukanie żołądka, po czym zostaje wypisany. Hartowny podejrzewa, że kolega symulował chorobę. Jeśli jednak rzeczywiście czymś się otruł, to winę ponosi Agnieszka, która częstowała policjanta ciastkami. Julia za pośrednictwem Ziuka zaprasza Józefa do Złotopolskich. Gdy listonosz szykuje się do wyjścia, przychodzi Marek i zdradza mu treść listu Borowego do Julii. Okazuje się, że Borowy zgadza się na ślub Józefa z Julią, ale pod warunkiem, że wcześniej zostanie spisana intercyza i w razie śmierci Józefa wszystko odziedziczy mały Ziuk. Józef, po tym, co usłyszał, wstydzi się pokazać Julii. Andżelika znów snuje wizje na temat wspólnego życia u boku Jana Złotopolskiego. Tomek i Berta dochodzą do wniosku, że nie mogą nadal pracować razem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...