Teleman

Wzór | sezon 3 odc. 57

(Numb3rs: Burn Rate)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Don prowadzi dochodzenie w sprawie serii ataków bombowych. Prosi Charliego o pomoc. Bracia nie mogą jednak dojść do porozumienia. Każdy z nich widzi kogoś innego w roli przestępcy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don (Rob Morrow) i Charlie (David Krumholtz) Eppes są swoimi przeciwieństwami, jednak nawiązują współpracę. Don, agent FBI, angażuje Charliego, geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci także się różnią. Jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charlie ma mocne poparcie przyjaciela, fizyka dr. Larry'ego Fleinhardta (Peter MacNicol), który głęboko wierzy, że matematyka może służyć rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek. Z Charliem współpracuje także zakochana w nim jego była studentka Amita (Navi Rawat). W życie Dona i Charliego bardzo angażuje się ich ojciec, wędrowny urbanista Alan (Judd Hirsch). Najbliższymi współpracownikami Dona są Megan Reeves (Diane Farr), przygotowująca portrety psychologiczne przestępców, i młody agent Colby Granger (Dylan Bruno), który trafił do FBI po odbyciu ciężkiej wojskowej służby w Afganistanie.

W tym odcinku

Don prowadzi dochodzenie w sprawie serii ataków bombowych. Prosi Charliego o pomoc w znalezieniu sprawcy. Bracia nie mogą dojść do porozumienia. Każdy z nich w roli przestępcy widzi kogoś zupełnie innego. Czy jest nim nowy terrorysta, czy stary wróg?

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...