Rozmowy w toku | Mam 34 lata i jestem już babcią!

talk-show  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Były tuż po 30. urodzinach, kiedy dowiedziały się, że zostaną babciami. Ewa zapyta, jak oswajały się z tą myślą i dlaczego ich nastoletnie córki zdecydowały się na seks w tak młodym wieku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca i zaproszeni eksperci pomagają rozwiązywać konflikty rodzinne. Podpowiadają np. jak wyjść z impasu małżeńskiego, czy tego między rodzicami a dziećmi. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia.

Tłumaczyły swoim nastoletnim córkom, że seks jest niebezpieczny, a dziecko to ogromna odpowiedzialność. Były tuż po 30. urodzinach, kiedy dowiedziały się, że zostaną bardzo młodymi babciami. Ewa Drzyzga zapyta je, jak oswajały się z tą myślą i dlaczego ich nastoletnie córki zdecydowały się na współżycie w tak młodym wieku, i to bez zabezpieczenia. Edyta dowiedziała się od sąsiadki, że jej 13-letnie dziecko sypia z chłopakiem. Aneta szukała lekarza, który usunąłby ciążę jej 15-letniej córce.

Twórcy

Ładuję...