Teleman

Córka mojego szefa

(My Boss's Daughter)

komedia USA 2003  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tom ma bardzo wymagającego szefa. Kiedy wpada mu w oko urocza córka pracodawcy, Lisa, nie ma odwagi powiedzieć jej o swych uczuciach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Tom Stansfield (Ashton Kutcher) ma wymagającego szefa (Terence Stamp), którego wszyscy w firmie panicznie się boją. Chłopak stara się zasłużyć na awans. Kiedy wpada mu w oko urocza córka pracodawcy, Lisa Taylor (Tara Reid), nie ma odwagi wyznać jej swych uczuć. Pewnego dnia szef prosi Toma, aby przez jedną noc pilnował jego luksusowej rezydencji. Jeśli dobrze wywiąże się z powierzonego zadania, może liczyć na awans. Chłopak podejmuje wyzwanie, myśląc, że dzięki temu zbliży się też do Lisy. Niestety, gdy tylko za gospodarzem zamykają się drzwi, dom odwiedzają zwariowani goście. Najpierw pojawia się syn właściciela posesji, Red (Andy Richter), który ma sądowy zakaz zbliżania się do domu rodzica. W ślad za nim przybywa diler narkotyków T.J. (Michael Madsen), który ma od niego odebrać paczkę z towarem. Na koniec na progu rezydencji stają wyrzucona rano z pracy sekretarka Audrey Bennett (Molly Shannon), jej nieokrzesany chłopak i grupa przyjaciół, która chciała wstawić się za zwolnioną dziewczyną. Nad całym tym rozgardiaszem bezskutecznie stara się zapanować Tom. Jakby kłopotów było mało ukochana sowa pracodawcy, która rzekomo od lat nie lata, ucieka przez otwarte okno...

Marzący o szybkiej karierze redaktor pewnego wydawnictwa zgadza się dotrzymać towarzystwa krnąbrnej córce swego przełożonego despoty. To samo co zwykle plus Ashton Kutcher na pocieszenie. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...