Galileo 28 (26)

program popularnonaukowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gdy temperatura spada w rozgrzaniu się pomaga jedzenie. Widzowie dowiedzą się, co spożywają mieszkańcy Kanady i Szwecji w chłodne dni. Pojawi się też reportaż o ludziach na wyspie La Palma.

Oglądaj w telewizji

Czw 3.09 20:00
Fokus TVlogo

Opis

Program ponownie wyrusza w fascynującą podróż po bliższych i dalszych zakątkach naszego świata. W kolejnych odcinkach towarzyszymy naukowcom, wynalazcom, pasjonatom i niezwykłym bohaterom, którzy tłumaczą zjawiska i prezentują innowacyjne rozwiązania. Nowy sezon przybliża temat zmian klimatu oraz projekty realnie wpływające na nasze otoczenie. Nie brakuje technologicznych ciekawostek, reportaży o codziennym i niezwykłym życiu, a także kulinarnych inspiracji i lekkich, humorystycznych felietonów.

Gdy temperatura spada w rozgrzaniu się pomaga jedzenie. Widzowie dowiedzą się, co spożywają mieszkańcy Kanady i Szwecji w chłodne dni. Pojawi się też reportaż o ludziach na wyspie La Palma, gdzie przez wiele tygodni wulkan powodował ogromne straty. Przybliżona zostanie sylwetka szwajcarskiego serowara. Jego wyroby doceniają najlepsi kucharze. Ekipa będzie towarzyszyć podczas patrolu paryskim policjantom ze specjalnego oddziału na rolkach.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...