Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
mecz 1. rundy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Magdalena Fręch
W skrócie
Kryzys Magdaleny Fręch trwa. Polka od lutowego turnieju w Meridzie wygrała tylko trzy mecze. O przełamanie w Bad Homburg będzie ciężko. Zmierzy się z Naomi Osaką, która z kolei imponuje formą.
Oglądaj w telewizji
Pon 29.06 11:20
CANAL+ Sport 2
Opis
Kryzys Magdaleny Fręch trwa. Polka od lutowego turnieju w Meridzie wygrała tylko trzy mecze. O przełamanie w Bad Homburg będzie ciężko. Zmierzy się z Naomi Osaką, która z kolei imponuje formą. Japonka w Madrycie, Rzymie oraz Paryżu przegrywała jedynie z Aryną Sabalenką i Igą Świątek.
Zobacz także
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Nd, 28.06 6:00
i 5 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP na Majorce
Nd, 28.06 8:00
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Nd, 28.06 8:30
i 5 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP w Halle
Nd, 28.06 10:00
i 4 późniejsze emisje
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Nd, 28.06 11:00
i 4 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Nd, 28.06 11:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej Wimbledon
Nd, 28.06 18:00
i 5 późniejszych emisji
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Pon, 29.06 6:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Pon, 29.06 8:30
i 4 późniejsze emisje
Tenis: Turniej Wimbledon
Pon, 29.06 12:00
i 83 późniejsze emisje