Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

mecz 1. rundy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Magdalena Fręch
zdjęcie

W skrócie

Kryzys Magdaleny Fręch trwa. Polka od lutowego turnieju w Meridzie wygrała tylko trzy mecze. O przełamanie w Bad Homburg będzie ciężko. Zmierzy się z Naomi Osaką, która z kolei imponuje formą.

Oglądaj w telewizji

Pon 29.06 11:20
CANAL+ Sport 2logo

Opis

Kryzys Magdaleny Fręch trwa. Polka od lutowego turnieju w Meridzie wygrała tylko trzy mecze. O przełamanie w Bad Homburg będzie ciężko. Zmierzy się z Naomi Osaką, która z kolei imponuje formą. Japonka w Madrycie, Rzymie oraz Paryżu przegrywała jedynie z Aryną Sabalenką i Igą Świątek.

Zobacz także

Ładuję...