Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg

mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Jekaterina Aleksandrowa
zdjęcie

W skrócie

Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.06 13:00 na żywo
CANAL+ Sport 2logo
Czw 25.06 19:15
CANAL+ Sport 2logo

Opis

Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta. Japonka do zera ograła Magdalenę Fręch oraz Elise Mertens.

Zobacz także

Ładuję...