Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Naomi Osaka - Jekaterina Aleksandrowa
W skrócie
Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta.
Oglądaj w telewizji
Czw 25.06 13:00 na żywo
CANAL+ Sport 2
Czw 25.06 19:15
CANAL+ Sport 2
Opis
Jekaterina Aleksandrowa w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyrzuciła z turnieju Mirrę Andriejewę. Teraz czeka ją starcie z Naomi Osaką, która w Bad Homburg jeszcze nie przegrała seta. Japonka do zera ograła Magdalenę Fręch oraz Elise Mertens.
Zobacz także
Tenis: Turniej ATP w Eastbourne
Czw, 25.06 14:00
Tenis: Turniej Wimbledon
Czw, 25.06 14:00
i 2 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Eastbourne
Czw, 25.06 14:00
i 2 późniejsze emisje
Tenis: Turniej Wimbledon
Czw, 25.06 14:00
i 7 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP na Majorce
Czw, 25.06 15:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej ATP na Majorce
Czw, 25.06 15:00
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Czw, 25.06 15:30
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Czw, 25.06 17:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Czw, 25.06 21:00
i 7 późniejszych emisji
Tenis: Turniej ATP w Halle
Pt, 26.06 4:00
i 1 późniejsza emisja