Lato z Radiem i Telewizją Polską: Radom, część 1

widowisko Polska 2026  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Koncert w Bielsku-Białej otworzy tegoroczną trasę "Lata z Radiem i Telewizją Polską". Wydarzenie odbędzie się na lotnisku w Aleksandrowicach. Kolejnymi przystankami mają być m.in. Radom i Zakopane.

Oglądaj w telewizji

So 27.06 20:00
TVP 2logo

Opis

Koncert w Bielsku-Białej otworzy tegoroczną trasę "Lata z Radiem i Telewizją Polską". Wydarzenie odbędzie się na lotnisku w Aleksandrowicach. Kolejnymi przystankami mają być m.in. Radom, Zakopane, Ełk, Chełm, Grudziądz, Poddębice, Lublin, Mrozy i Tarnów. Finał trasy zaplanowano na 5 września w Białych Błotach.

Kolejnym przystankiem wakacyjnego cyklu koncertów jest Radom. Na liście wykonawców znaleźli się: Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Natalia Kukulska, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Viki Gabor, Liber, KSU, Anna Karwan, Stasiek Kukulski, Kuba i Kuba oraz Jan Majewski. Zabrzmią utwory, które łączą pokolenia. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...