Tenis: Turniej WTA w Londynie
mecz 1. rundy gry podwójnej: Victoria Mboko/Serena Williams - Nicole Melichar-Martinez/Erin Routliffe
W skrócie
Po czterech latach Serena Williams wraca na kort. Wystąpi z Victorią Mboko, którą w grze podwójnej w tej kampanii zobaczymy po raz piąty. Ich rywalkami są Nicole Melichar-Martinez i Erin Routliffe.
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
Po prawie czterech latach Serena Williams wraca na kort. Amerykanka zmagania w tym sezonie rozpocznie od debla na trawie. Wystąpi w parze Victorią Mboko, którą w grze podwójnej w tej kampanii zobaczymy po raz piąty. Tenisistki zmierzą się z duetem Nicole Melichar-Martinez/Erin Routliffe.
Zobacz także
Tenis: Turniej ATP w Halle
Wt, 23.06 6:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Wt, 23.06 6:00
i 1 późniejsza emisja
Tenis: Turniej ATP Challenger w Poznaniu
Wt, 23.06 6:00
i 2 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Wt, 23.06 7:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Wt, 23.06 11:00
i 8 późniejszych emisji
Tenis: Turniej Wimbledon
Wt, 23.06 12:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Wt, 23.06 21:00
i 7 późniejszych emisji
Tenis: Turniej WTA w Bad Homburg
Śr, 24.06 11:00
i 8 późniejszych emisji
Tenis: Turniej Wimbledon
Śr, 24.06 12:00
i 3 późniejsze emisje
Tenis: Turniej ATP w Londynie
Czw, 25.06 4:00
i 2 późniejsze emisje