Tenis: Turniej WTA w Londynie

mecz 1. rundy gry podwójnej: Victoria Mboko/Serena Williams - Nicole Melichar-Martinez/Erin Routliffe
zdjęcie

W skrócie

Po czterech latach Serena Williams wraca na kort. Wystąpi z Victorią Mboko, którą w grze podwójnej w tej kampanii zobaczymy po raz piąty. Ich rywalkami są Nicole Melichar-Martinez i Erin Routliffe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po prawie czterech latach Serena Williams wraca na kort. Amerykanka zmagania w tym sezonie rozpocznie od debla na trawie. Wystąpi w parze Victorią Mboko, którą w grze podwójnej w tej kampanii zobaczymy po raz piąty. Tenisistki zmierzą się z duetem Nicole Melichar-Martinez/Erin Routliffe.

Zobacz także

Ładuję...