Siatkówka kobiet: Liga Narodów

mecz: Dominikana - USA
zdjęcie

W skrócie

Dominikana wypadła blado w pierwszym turnieju Ligi Narodów, przegrywając wszystkie cztery spotkania. Drużyna USA zaprezentowała się lepiej, zaliczając trzy zwycięstwa i jedną porażkę z Kanadą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dominikana wypadła bardzo blado w pierwszym turnieju interkontynentalnym, przegrywając wszystkie cztery spotkania. Drużyna Stanów Zjednoczonych zaprezentowała się znaczenie lepiej, zaliczając trzy zwycięstwa i jedną porażkę z Kanadą.

Zobacz także

Ładuję...