Tenis: Turniej WTA w Londynie

mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcie

W skrócie

Po French Open panie po raz drugi w tym sezonie zmienią nawierzchnię: z mączki przeskoczą na trawę, a okres gry na niej rozpoczną na kortach w Londynie. Rok temu triumfowała tu Tatjana Maria.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po wielkoszlemowym French Open panie po raz drugi w tym sezonie zmienią nawierzchnię. Tym razem z mączki przeskoczą na trawę. A okres gry na niej rozpoczną na trawiastych kortach Queen's Clubu w Londynie. Rok temu triumfowała tu Tatjana Maria, która w finale pokonała Amandę Anisimovą (6:3, 6:4).

Zobacz także

Ładuję...