Na dobre i na złe: Kismet (882)

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat

W skrócie

Julka zaczyna tracić nadzieję na to, że jej mąż kiedykolwiek odzyska zdrowie. Blanka, Tadek i Tomaszek zajmują się panem Zygmuntem, który stracił przytomność. Senior na dodatek ma urojenia.

Oglądaj w telewizji

Pt 29.05 4:35
TVP 2logo

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Julka zaczyna tracić nadzieję na to, że jej mąż kiedykolwiek odzyska zdrowie i wróci do pełni sił. Blanka, Tadek i Tomaszek zajmują się panem Zygmuntem, który stracił przytomność. Senior na dodatek ma urojenia i stał się wrogi wobec sąsiadki. Ku radości Burskiej leżący z pacjentem na sali Bart trafnie go diagnozuje. Kobiecie wydaje się, że stan Artura zaczyna się poprawiać. Borys poznaje w szpitalnym bistro Majkę, gdy ta podkrada mu kanapkę. Jest pod wrażeniem pielęgniarki. Gdy kobieta zaprasza lekarza na kawę, ten odmawia. Doktor Jakubek pamięta, że jego ostatnie zauroczenie skończyło się bolesnym dla niego rozwodem. Artiom udaje się do ośrodka odwykowego. Oświadcza Jagodzie, że podjął decyzję o powrocie do Ukrainy. Mężczyzna żegna się z Michałem i Oleną. Tuż przed wyjazdem Wilczewski namawia go na wspólną wyprawę do Cezarego, gdzie ten będzie mógł pojeździć konno. Pobyt w stadninie sprawia, że Ukrainiec przypomina sobie związane z ukochaną wspomnienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...