Dwie strony medalu | odc. 52

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zalewski prosi Grubego o pomoc w odnalezieniu Tomka. Proponuje mu pieniądze. Sebastian dostaje od Izy psa. Jest też zazdrosny o Romka, który zabiega o jej względy. Do Szczelina wraca Beata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w 20-tyś. Szczelinie. Kolejne odcinki opowiadają o związanych z klubem ludziach, miłości, zdradzie i zazdrości.

W tym odcinku

Zalewski prosi Grubego o pomoc w odnalezieniu Tomka Koniecznego. Proponuje mu za to dużą sumę pieniędzy. Jurek postanawia namówić szkolnych łobuzów, żeby zapisali się do sekcji bokserskiej. Sebastian dostaje od Izy psa. Początkowo nie chce go przyjąć, ale nie potrafi odmówić dziewczynie. Jest też bardzo zazdrosny o Romka, który nadal zabiega o jej względy. Aby zarobić na spłatę roweru rehabilitacyjnego i częściowo operację Izy, Sebastian szuka pracy w pizzerii. Udaje mu się zatrudnić w punkcie przyjmowania zamówień. Do Szczelina wraca Beata.

Występują

Twórcy

Ładuję...