Zwyczajny serial 7: Świnka Bensona (14)
W skrócie
Benson porzuca swoją fascynację kotami i staje się zagorzałym miłośnikiem świń. Kupuje uroczego prosiaczka i prosi Mordechaja oraz Rigbiego o opiekę nad nowym pupilem. Świnka przysparza problemów.
Oglądaj w telewizji
Opis
Zwariowane perypetie Mordechaja i Rigbiego, dwóch niedojrzałych dozorców pracujących w parku, którzy zamiast sumiennie wykonywać obowiązki, nieustannie pakują się w surrealistyczne kłopoty, a te z błahych sytuacji przeradzają się w kompletny chaos. Ich lekkomyślność prowadzi do konfliktów z przełożonym, Bensonem, pedantycznym szefem trzymającym się sztywno zasad.
W tym odcinku
Benson porzuca swoją fascynację kotami i staje się zagorzałym miłośnikiem świń. Kupuje uroczego prosiaczka i prosi Mordechaja oraz Rigbiego o opiekę nad nowym pupilem. Świnka zaczyna przysparzać problemów.