Barwy szczęścia (3286)

serial obyczajowy Polska 2026  od 12 lat

W skrócie

Ola spędza noc z Justinem. Podejmuje decyzję o pozostaniu w Polsce. W hotelu Skotnicki konfrontuje się ze Stańskim, który odkrył, że został on głównym udziałowcem. Łukasz podpisuje umowę na książkę.

Oglądaj w telewizji

Wt 7.04 16:30
TVP Polonialogo
Śr 8.04 5:00
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Ola spędza noc z Justinem. Podejmuje decyzję o pozostaniu w Polsce. W hotelu Skotnicki konfrontuje się ze Stańskim, który odkrył, że został on głównym udziałowcem. Przed wyjazdem do USA Asia dostaje wysokiej gorączki. Hubert podejrzewa, że objawy ukochanej wynikają z jej panicznego strachu przed lataniem. Łukasz podpisuje umowę na nową książkę. Ma powody do świętowania. Tymczasem Celina potrzebuje jego pomocy przy kolejnym śledztwie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...