Pierwsza miłość (4190)
W skrócie
Bartek dostrzega na ulicy Fryderyka z nieznajomą. Dochodzi do konfrontacji. Kolumbijscy policjanci odwiedzają Artura i Janka. Okazuje się, że prokurator Ramirez oczekuje od Polaków łapówki.
Oglądaj w telewizji
Opis
Grupa zaprzyjaźnionych mieszkańców Wrocławia i Wadlewa mierzy się z dramatycznymi wyzwaniami w życiu. Janek udaje się do Kolumbii, by nakręcić reportaż o więzieniu. Narażając własne bezpieczeństwo, angażuje się w pomoc przebywającemu w nim Polakowi. Julka utwierdza się w przekonaniu, że jej ojciec żyje. Marysia musi skonfrontować się z przeszłością, którą chciała pogrzebać.
W tym odcinku
Bartek dostrzega na ulicy Fryderyka z nieznajomą. Wnioskując, że są na randce, ostentacyjnie robi im zdjęcia, co prowadzi do konfrontacji. Trener Koczarski wbrew Borysowi nie wystawia skacowanego Maksa w meczu. Mimo braku swojego najlepszego strzelca Iskra wygrywa. Radość kibiców okazuje się jednak przedwczesna. Artura i Janka odwiedza kolumbijska policja. Prokurator Ramirez deklaruje pomoc, oczekując łapówki. Kulczycki nie ma już jednak pieniędzy. Szanse Pawła na przeżycie w więzieniu maleją.
Występują