Dziki połów (6)
(Wild Catch)
W skrócie
Cyril śledzi ważącą prawie 90 kilogramów niszczukę krokodylą. Z kolei na terenie Teksasu i Luizjany mierzy się z drapieżnymi żółwiami, a także z wyskakującymi z wody tołpygami i groźnymi aligatorami.
Oglądaj w telewizji
Opis
Sławny poszukiwacz przygód Cyril Chauquet wraz ze swoją ekipą po raz kolejny wyrusza na pełną niebezpieczeństw wyprawę. Ich celem jest odnalezienie i zbadanie najbardziej zagadkowych oraz groźnych gatunków ryb zamieszkujących różne części świata. Zespół stawia czoła drapieżnikom jak kajmany czy płaszczki, a także spotyka nielegalnych rybaków i przemierza zdradliwe rzeki. Podczas tej niezwykłej podróży nie tylko poszukują nowych odkryć, lecz także pomagają chronić cenne siedliska zagrożonych gatunków.
W tym odcinku
Cyril śledzi ważącą prawie 90 kilogramów niszczukę krokodylą. Z kolei na niebezpiecznych wodach Teksasu i Luizjany mierzy się z drapieżnymi żółwiami, a także z wyskakującymi z wody tołpygami i groźnymi aligatorami.
