Pan Mama: Testament (47)

serial komediowy Polska 2026  od 12 lat

W skrócie

Testament, który przypadkiem trafia w ręce Bruna, wywołuje zamieszanie. Okazuje się, że babcia postanowiła przekazać cały swój majątek szwagrowi. Sytuacja się komplikuje, gdy seniorka nagle znika.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.04 0:15
TVP Serialelogo

Opis

Po uczuciowych zawirowaniach Sylwester (Paweł Domagała) próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości - jako świeżo upieczony prezes wspólnoty mieszkaniowej. Wojna dozorców, miłosne dylematy i nieudane interesy Mirasa (Piotr Głowacki), a także dzieci, które zawsze mają nowe pomysły i wprowadzają chaos, to tylko część atrakcji, jakie na niego czekają.

W tym odcinku

Testament, który przypadkiem trafia w ręce Bruna, wywołuje niemałe zamieszanie. Okazuje się, że babcia postanowiła przekazać cały swój majątek szwagrowi. Ta decyzja natychmiast dzieli rodzinę i rozpętuje gorącą kłótnię. Sytuacja gmatwa się jeszcze bardziej, gdy seniorka nagle znika. Zrozpaczony Sylwester postanawia zawiadomić policję. Tymczasem Patrycja wpada na trop i odkrywa, że "zaginiona" babcia wcale nie przepadła bez śladu, lecz ukrywa się w garażu, spędzając potajemnie weekend u znajomego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...