Anna Dymna - spotkajmy się: Witold Misztela

talk-show Polska  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pan Witek, który w dzieciństwie stracił nogi, przybliża swoją historię. Opowiada o wsparciu ukochanej żony Żewilli, przełamywaniu własnych ograniczeń, drodze do samodzielności i karierze sportowca.

Oglądaj w telewizji

Pt 6.02 7:20
TVP Naukalogo
Pt 6.02 13:15
TVP Naukalogo
Pt 6.02 19:05
TVP Naukalogo
So 7.02 0:30
TVP Naukalogo

Opis

W swoim programie Anna Dymna rozmawia z osobami niepełnosprawnymi. Poruszane tematy są związane z osobistymi problemami każdego człowieka, takimi jak miłość, akceptacja, samotność, szczęście, wiara i nadzieja. Ideą przyświecającą tym spotkaniom jest zbliżenie dwóch światów: osób zdrowych i niepełnosprawnych. Gospodyni programu próbuje przełamać społeczne stereotypy dotyczące niektórych chorób, np. epilepsji, schizofrenii, a także uczulić nas na cierpienie osób nimi dotkniętych.

Pan Witek, który w dzieciństwie stracił obie nogi w wyniku tragicznego wypadku podczas wskakiwania do kolejki wąskotorowej, przybliża swoją historię. Opowiada o wsparciu ukochanej żony Żewilli, przełamywaniu własnych ograniczeń, drodze do samodzielności i podjęciu wyzwania, jakim była kariera sportowca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...